TICKET TO THE MOON_TMHOME420-41_LIFESTYLE

Nowa seria HOMELINE od Ticket to The Moon

Marki Ticket To The Moon, pochodzi z egzotycznego Bali i tam prowadzi produkcję. Firma zasłynęła produkcją lekkich i niezwykle wytrzymałych oraz odpornych na pleśń hamaków turystycznych. Dostępne są one nie tylko w wielu kolorach, ale też różnych wielkościach i zastosowaniach, od dziecięcych, przez jedno i dwuosobowe, z moskitierą, aż po Mammocki, czyli hamaki rodzinno-imprezowe (do 6 osób dorosłych). Ticket to The Moon słynie też z tzw. miasteczek hamakowych, organizowanych przy okazji imprez i festiwali oraz w bardziej ekstremalnej wersji, rozpostartych ponad strzelistymi, górskimi dolinami.

Marka słynie również z ekologicznej, uczciwej i świadomej produkcji, a także wspierania lokalnych inicjatyw i podejścia fair play.  Wykorzystuje się materiały co do ostatniego skrawka. W swojej ofercie Ticket ma także torby i plecaki, docieplenia, tarpy, frisbee oraz krzesła podwieszane, wszystko z lekkiego i wytrzymałego płótna spadochronowego.

W 2023 roku do oferty dołączyła seria hamaków HOMELINE, które idealnie sprawdzą się wśród zwolenników bujania w hamaku w domowym zaciszu. W kolekcji znajdziemy trzy różne rozmiary (320, 420 i 520) w 6 ciekawych, przyjaznych wnętrzom i naturalnych kolorach.

Dzięki zastosowaniu grubszego materiału, hamaki z linii HOMELINE, są zdecydowanie bardziej wytrzymałe i mniej wrażliwe na promieniowanie UV, co znacznie przedłuża ich żywotność. Materiał jest też bardzo przyjemny i bardziej naturalny, w odczuciu, co dodatkowo poprawia komfort codziennego użytkowania. Hamaki te wyposażono we wbudowany pokrowiec, dzięki któremu możemy je bezpiecznie zostawić na zewnątrz przez cały czas i długo cieszyć się eleganckim, schludnym wyglądem. Linia HOMELINE świetnie odnajdzie się wszędzie tam, gdzie waga nie ma już takiego znaczenia, a zatem prócz domu, także w caravaningu czy na żaglach. Hamaki, na czas transportu lub posezonowego przechowywania, chowają się do okrągłego, wygodnego, zamykanego na zamek opakowania i zmieszczą się niemal wszędzie.

Jeśli szukasz prawdziwie wszechstronnego hamaka, który będzie odpowiedni zarówno dla par, jak i do użytku indywidualnego, to na pewno pokochasz hamaki marki Ticket to The Moon z linii HOMELINE, którymi, dzięki wzmocnieniu materiału, możemy cieszyć się długie lata. dodatkowo materiał daje uczucie „bawełnianego wykończenia” tkaniny głównej, przez co znacznie przyjemniej się w nim przebywa.

Tak w kilku słowach prezentuje sie najnowsza kolekcja. Jeśli masz pytania, to wszelkich szczegółowych informacji o produkcie udzieli jego opiekun, Michał Mikrut m.mikrut@cragsport.pl Zapraszamy do kontaktu.