Kolekcja Distance Black Diamond

NOWA KOLEKCJA BIEGOWA BLACK DIAMOND S23

Stworzona na długie dystanse

Niezależnie od tego, czy pokonujesz skalisty grzbiet, czy biegniesz przez malowniczą dolinę, nowa wiosenno-letnia kolekcja Black Diamond jest stworzona dla każdego, kto chce działać i poruszać się szybko i lekko. Seria Distance to idealne wsparcie na długie dni w górach, oferująca superlekkie plecaki , które pomieszczą wszystko co jest Ci niezbędne. Najważniejszymi elementami nowej wiosenno-letniej kolekcji trailowej są: nowa kamizelka biegowo-hydracyjna Distance 4 oraz nowy plecak Distance 22, dostępne w świeżych, wiosennych kolorach, aby wyglądać stylowo, osiągając kolejne, ambitne cele. Nowość stanowi też linia koszulek Lightwire Tech, które zostały zaprojektowane tak, aby poradzić sobie w każdych warunkach, niezależnie od tego, czy biegasz, wędrujesz, czy też trenujesz. Oddychający i szybkoschnący, elastyczny materiał zapewnia pełną swobodę ruchów podczas treningu.


Kamizelka Distance 4 Hydration Vest

Kamizelka biegowa Dystans 4 Gen 2, została zaprojektowana z myślą o biegach długodystansowych i szybkich przebieżkach górskich. Wykonana z elastycznego materiału, który rozciąga się od paneli bocznych do tylnego, z miękkimi krawędziami z elastycznej siatki, co zapewnia najwyższy komfort użytkowania i pozwala na idealne dopasowanie do sylwetki, podczas ruchu. Dzięki specjalnemu mocowaniu na ramieniu można łatwo przytroczyć i odpiąć kije Z Pole, nawet w ruchu. Przemyślana konstrukcja kamizelki zapewnia również szybki dostęp do kieszeni bocznych. Jaśniejsze kolory zapewniają lepszą regulację temperatury i widoczność na szlaku. Dwie kieszenie na piersi mieszczą butelki BD HydraPak® SoftFlasks™ — dołączone do kamizelki — podczas gdy zapinana na zamek kieszeń na piersi, duża lędźwiowa i tylna, zapinana kieszeń, zapewniają wystarczającą ilość miejsca na niezbędne zapasy i drobiazgi.

CECHY

• Innowacyjna konstrukcja z miękkimi, elastycznymi materiałami i obszyciami zapewniają swobodę ruchu

• Łatwe przechowywanie (i odpinanie) kijów Z Pole, nawet w ruchu

• Panele boczne o dużej rozciągliwości zwiększają komfort i minimalizują przesuwanie się kamizelki w ruchu

• Przednia kieszeń na suwak z wyjmowanym gwizdkiem

• Tylna kieszeń lędźwiowa i zapinana na zamek kieszeń górna z klipsem na klucze

• Dostępna jest również specjalna edycja damska z kobiecym krojem zapewniającym opływowe dopasowanie w ramionach i klatce piersiowej

Fot. Christian Adam

Plecak Distance 8 Pack

Stworzony na długie, aktywne dni w górach. Distance 8 zbudowany jest z materiału ripstop UHMWPE ((Ultra High Moleclur Weigh Polyethylene) i unikalnego systemu nośnego opartego o konstrukcje kamizelki biegowej, dzięki czemu porusza się razem z Tobą. Elastyczne pasy ramienne rozciągają się od tylnego panelu wzdłuż boków, zapewniając bezpieczne dopasowanie bez otarć. Łatwy i szybki w obsłudze schowek na kije, które można łatwo spakować lub wyjąć w ruchu, a dwustronne pasy kompresyjne pozwalają modyfikować pojemność i dostosować ja do aktualnych potrzeb. Plecak jest wykonany w technologii BD SETT (Stitchless Edge Taping Technology), która poprawia dopasowanie, wygodę i trwałość. Distance 8 ma wewnętrzną kieszeń na suwak, boczne elastyczne kieszenie i pojedynczą kieszeń na suwak na pasku na ramię.

Fot. Dan Patitucci

CECHY

• Innowacyjna konstrukcja oparta o tą z kamizelki biegowej, z technologią bezszwowych, oklejanych krawędzi, co daje duży komfort i redukuje wagę plecaka
• Łatwe mocowanie i wyciąganie kijów w specjalnych, bocznych kieszeniach plecaka

• Specjalnie opracowana tkanina Ripstop z UHMWPE

• Dwie miękkie kieszenie na piersi, jedna zapinana na zamek i dwie elastyczne, siateczkowe kieszenie na pasach ramiennych

• Dwie boczne kieszenie na drobiazgi i jedna wewnętrzna kieszeń na suwak z klipsem na klucze

Plecak Distance 22 Pack

Zaprojektowany z myślą o długich dniach spędzonych w górach, podczas których łączysz biegi i ambitny trekking. Distance 22 to hybrydowy plecak, który pomieści wszystkie niezbędne rzeczy. Dzięki hybrydowej konstrukcji, inspirowanej kamizelką biegową, Distance 22 oferuje komfort i swobodę poruszania z dużą ilością dodatkowego miejsca na przechowywanie. Plecak został stworzony z zastosowaniem technologii BD SETT (Stitchless Edge Taping Technology), która poprawia dopasowanie, wygodę i trwałość. Distance 22 posiada wygodne i łatwe w obsłudze, nawet w ruchu, kieszenie na kije Z Pole po bokach, a także łatwy i szybki system mocowania czekanów.

Fot. Dan Patitucci

CECHY

• Innowacyjna, hybrydowa konstrukcja oparta o system nośny kamizelki biegowej z bezszwowymi krawędziami, dla jeszcze lepszego dopasowania i komfortu oraz redukcji wagi plecaka

• Wygodne kieszenie na kije Z Pole • Dwustronne paski kompresyjne

• Specjalnie opracowana tkanina Ripstop z UHMWPE (Ultra High Molecular Weigh Polyethylene)

• Podwójne mocowanie czekanów

• Duża przednia kieszeń z elastycznej tkaniny

• Dwie miękkie kieszenie na bidony (bidony nie wchodzą w skład zestawu)

Koszulki Lightwire Tech Tee & Long-Sleeve

Zaprojektowane, aby poradzić sobie w każdych warunkach, niezależnie od tego, czy biegasz, uprawiasz trekking czy trenujesz. Koszulkia Lightwire Tech są wykonane z rozciągliwego w czterech kierunkach materiału, który dodatkowo jest oddychający i szybkoschnący. Dzięki temu możesz swobodnie i komfortowo poruszać się i trenować. Ponadto kliny pod pachami zwiększają zakres ruchu, a odblaskowe logo zwiększa widoczność po zmroku.

CECHY

• Główny materiał pochodzi z recyklingu

• Szybkoschnący materiał odprowadzający wilgoć

• Raglanowa konstrukcja rękawów zapewnia wygodę

• Wstawki pod pachami zwiększają swobodę ruchów

• Odblaskowe logo, dla większej widoczności po zmroku

A zatem już nie tylko wspinanie, bouldering, turystyka i lifestyle, ale też coraz bogatsza oferta jakościowych produktów dla biegaczy górskich. Black Diamond nie przestaje nas mile zaskakiwać.