Znana na rynku batonów energetycznych marka wywodząca się z Czech, produkująca wysokiej jakości przekąski z całkowicie naturalnych składników, bez konserwantów i dodatkowych cukrów.

O firmie

Organiczne produkty są wolne od składników modyfikowanych genetycznie GMO i tłuszczów trans. Dzięki wysokiej zawartości białka oraz błonnika, witamin i minerałów batoniki zapewniają wystarczającą dawkę zdrowej energii miłośnikom aktywności sportowych. Smakoszy zaskoczą oryginalne połączenia smakowe batoników – jabłko i imbir, czekoladowe espresso czy buraki i marchew to tylko niektóre z niebanalnych propozycji smakowych.

Chimpanzee znane jest również z proekologicznego i prospołecznego podejścia do biznesu. Jest członkiem organizacji „1% for Planet” oraz działa wg zasady Fair Trade. 

Marka poza batonami energetycznymi posiada w swojej ofercie również batony proteinowe, batoniki dla dzieci, żelki i żele energetyczne oraz drinki energetyczne w proszku – wszystkie w najlepszych smakach i dostarczające maksymalnej dawki energii i witamin.

 

Adres strony producenta:

http://www.chimpanzeebar.com/